Portal branży recykling, odpady, ochrona środowiska - gartija.pl

Platforma wymiany informacji oraz promocji i reklamy dla firm działających w branży Inżynierii Środowiska

Artykuły
>>

Patrząc właśnie w przyszłość, Międzynarodowe Targi Poznańskie, jako pierwsze w europejskiej branży wystawienniczej uruchamiają Program Akceleracji Start-up’ów SMART WAY w odpowiedzi na potrzeby start-up’ów. Wydarzenie zadebiutuje na targach POL-ECO-SYSTEM, które odbywają się w dniach 11-14 października w Poznaniu.

Autor: eGartia
Dodano: 2016-09-08
Odsłon: 46

Tegoroczne EXPOPOWER, które będą mieć miejsce w Poznaniu w dniach 10-12 maja b.r. w sposób szczególny poświęcone są rozwojowi w energetyce. Targi odbywać się będą w ramach cyklu wydarzeń targowo-konferencyjnych Energy Future Week. Do udziału w nich zaproszono liderów branży z Polski i zagranicy, cenionych ekspertów, naukowców i doświadczonych przedsiębiorców. Szykuje się inspirująca wymiana doświadczeń

Autor: eGartia
Dodano: 2016-02-19
Odsłon: 189

Począwszy od 2016 roku w ofercie Międzynarodowych Targów Poznańskich będzie można znaleźć cykl wydarzeń konferencyjno-targowych pod nazwą „Energy Future Week”. Odbędzie się on w dniach 9-13 maja 2016 r. w Poznaniu.

Autor: eGartia
Dodano: 2015-12-17
Odsłon: 201

Zysk nie może być jedynym celem w biznesie. Wówczas nie będzie to sprawiedliwe. Każda działalność musi mieć długofalowy charakter i uwzględniać wszystkie skutki, jakie niesie. Zawsze trzeba brać odpowiedzialność za środowisko i ludzi, którzy w procesach biznesowych uczestniczą – mówił Kardynał Peter Kodwo Appiah Turkson z Watykanu, gość specjalny, podczas inauguracji targów Pol-Eco-System.

Autor: eGartia
Dodano: 2015-10-30
Odsłon: 236

Targi POL-ECO-SYSTEM mają coraz bardziej międzynarodowy wymiar. W Poznaniu prezentują się firmy z Austrii, Czech, Francji, Holandii, Kanady, Niemiec, Norwegii, Polski, Portugalii, Szwajcarii, Szwecji, USA, Wielkiej Brytanii i Włoch. To główni partnerzy handlowi polskich firm wystawiających się na MTP. I zarazem eksportowe cele

Autor: eGartia
Dodano: 2015-10-30
Odsłon: 224

Ilość rekordów 6 do 10 z 82

1 23 4 5 6 7 ... >>
Recykling, odpady, ochrona środowiska - gartija.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone
 
 
 
 
 
 
 
EKO Partnerzy