gartija.pl > artykuły
Zjazd RIPOK 2017
Odsłon - 553
eGartia
autor:
2017-11-05

Firma EKORUM organizuje szóstą edycję Ogólnopolskiego Zjazdu RIPOK, który w tym roku odbędzie się w dniach 22-23 listopada 2017 r., w Wiśle.

W obliczu ciągle zmieniającego się prawa odpadowego, świeżo zaktualizowanych wojewódzkich planów gospodarki odpadami oraz uwolnienia środków unijnych na gospodarkę odpadami w nowej perspektywie finansowej, zarządzający regionalnymi instalacjami przetwarzania odpadów komunalnych mają nie lada orzech do zgryzienia.  Oto bowiem muszą podjąć decyzję, w jakie technologie zainwestować, w którym kierunku pójść, by możliwe stało się optymalne i efektywne funkcjonowanie zakładów. 

 

Przed nami zatem okres modernizacji i rozbudowy RIPOK-ów celem dostosowania ich do wymogów stawianych w Krajowym Planie Gospodarki Odpadami, projektach unijnych dyrektyw i BAT-ach.

Mamy nadzieję, że tegoroczny Zjazd RIPOK pomoże Państwu w podjęciu trudnych decyzji w tym obszarze. Stanie się to za sprawą referatów oraz bogatych studiów panelowych. Do dyskusji oraz wygłoszenia wykładów zaprosiliśmy najwybitniejszych specjalistów - zarówno naukowców, prawników, jak i doświadczonych praktyków z terenu całego kraju. Dodatkowo podczas konferencji przeprowadzone zostanie obszerne studium panelowe z udziałem przedstawicieli RIPOK-ów ze wszystkich 16 województw. Całości dopełni wizytacja instalacji mechaniczno-biologicznego przetwarzania odpadów KOMART w Knurowie.
Dodatkową atrakcją tego spotkania będzie koncert zespołu Oddział Zamknięty!

 

Koszt udziału w spotkaniu – 990 zł netto (+23% VAT)

 

 

Organizator

 

EKORUM
tel. +48  61  67  00  965   lub  +48  608  332  700

e-mail: ekorum@ekorum.pl


Wyślij Do druku Dyskutuj

Dodaj komentarz

Autor

Komentarz (do 1500 znaków)

Komentarze uzytkowników niezalogowanych są moderowane. Usuwane będą komentarze: nie odnoszące się do tresci artykułu, zawierające obraźliwe i wulgarne słowa.Kod z obrazka obok wpisz w poniższe pole

Warto zobaczyć

 boksy tekstowe
Reklamuj się na tej
stronie
Płać za kliknięcie
To groszowa sprawa
www.gartija.pl/boksy.html
ODPADY, RECYKLING - Wszelkie prawa zastrze�one
 
 
 
 
 
 
 
EKO Partnerzy