Aby prawidłowo korzystać z serwisu, należy włączyć w przeglądarce obsługę JavaScript.
Jeżeli nie wiesz jak to zrobić, skorzystaj z pomocy jej producenta.
Polityka prywatności
Dokument ten jest integralną i nierozłączną częścią Regulaminu korzystania z serwisu Gartija.pl
GARTIJA.PL zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności. Jednocześnie zobowiązuje się do poinformowania o wprowadzanych zmianach każdego aktualnego użytkownika (właściciela konta) na 7 dni przed faktycznym wprowadzeniem tych zmian. Każdego odwiedzającego serwis GARTIJA.PL obowiązuje aktualna Polityka Prywatności.
Rejestracja firmy w Katalogu Firm serwisu GARTIJA.PL jest wyrażeniem zgody na udostępnienie danych firmy wszystkim odwiedzającym GARTIJA.PL (punkt ten nie dotyczy adresu email)
Adres email wykorzystywany jest przez serwis GARTIJA.PL w celach administracyjnych.
Każdy zarejestrowany użytkownik zobowiązany jest chronić swoje hasło.
Zarejestrowane firmy w każdej chwili mogą usunąć swoje dane z Katalogu Firm w serwisie GARTIJA.PL. W tym celu należy wysłać wiadomość email z treścią rezygnacyjną (podając w treści login użytkownika i dane firmy) na adres adres
Serwis GARTIJA.PL zastrzega sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości email. Należy rozumieć przez to wszelkie niezapowiedziane wcześniej informacje, które są związane są z działalnością serwisu GARTIJA.PL np.: zmiany, promocje, życzenia oraz materiały reklamowe
Niektóre obszary serwisu GARTIJA.PL mogą wykorzystywać cookies, czyli małe pliki tekstowe wysyłane do komputera internauty identyfikujące go w sposób potrzebny do uproszczenia lub umorzenia danej operacji. Warunkiem działania cookies jest ich akceptacja przez przeglądarkę i nie usuwanie ich z dysku.
W celach technicznych związanych z administrowaniem serwisem wykorzystujemy informacje wynikające z ogólnych zasad połączeń realizowanych w internecie (np. adres IP). Adresy IP są również wykorzystywane do zbierania ogólnych, statystycznych danych demograficznych
GARTIJA.PL zastrzega sobie prawo do usuwania zamieszczanych na stronie treści, w szczególności tych ogólnie przyjętych za obraźliwe i naruszające prywatność oraz treści niespełniających założenia tejże Polityki Prywatności, bez podania przyczyny.
GARTIJA.PL nie ponosi odpowiedzialności za nieprawdziwość i nierzetelność treści zamieszczanych przez rejestrujące się firmy.
Jeżeli nie zgadzasz się z powyższą Polityką Prywatność prosimy o niekorzystanie z serwisu GARTIJA .
ODPADY, RECYKLING - Wszelkie prawa zastrze�one
 
 
 
 
 
 
 
EKO Partnerzy